Kerstmis
-
Maat: 4x2 cmStof: SatijnKleur: -23%


10 stuks. Strikken uit stof 4 x 2 cm - rood
2,19€Oorspronkelijke prijs was: 2,19€.1,69€Huidige prijs is: 1,69€.Previous lowest price was 2,19€.
0,17€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


1 st. Adventskalender jute zakjes 12 x 15 cm - groen en rood + rode en groene nummers
25,29€25,29€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 15x20 cmStof: FluweelKleur:


1 st. Adventskalender velours zakjes 15 x 20 cm - rood en wit + witte en rode nummers
28,59€28,59€ / st.1 verp. = 1 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


1 st. Adventskalender jute zakjes 12 x 15 cm roos en paars + witte nummers
25,29€25,29€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


1 st. Adventskalender jute zakjes 12 x 15 cm - zilver en kastanjebruin + witte cijfers
25,29€25,29€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 13x18 cmStof: JuteKleur:


1 st. Adventskalender jute zakjes 13 x 18 cm - kastanjebruin + witte cijfers
25,99€25,99€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 13x18 cmStof: JuteKleur:


1 st. Adventskalender jute zakjes 13 x 18 cm - lichtbruin + groene cijfers
25,99€25,99€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


1 st. Adventskalender jute zakjes 12 x 15 cm - helder naturel + rode cijfers
25,29€25,29€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


1 st. Adventskalender jute zakjes 12 x 15 cm - natuurlijk licht + groene cijfers
25,29€25,29€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 11x14 cmStof: JuteKleur:


1 st. Adventskalender jute zakjes 11 x 14 cm - naturel + groente cijfers
22,09€22,09€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 11x14 cmStof: JuteKleur:


1 st. Adventskalender jute zakjes 11 x 14 cm - naturel + rode cijfers
22,09€22,09€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 10x13 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


Adventskalender, 24 stuks zakjes à la linnen 10 x 13 cm - natuurlijk
22,69€22,69€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 13x18 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 13 x 18 cm - wit
5,39€0,54€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 11x20 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 11 x 20 cm - wit
5,39€0,54€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 11x20 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 11 x 20 cm - zilver
5,39€0,54€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 11x20 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 11 x 20 cm - rood
5,39€0,54€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 11x14 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 11 x 14 cm - wit
4,29€0,43€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 9x12 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 9 x 12 cm - wit
3,19€0,32€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 9x12 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 9 x 12 cm - zilver
3,19€0,32€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 18x24 cmStof: KatoenKleur:


5 stuks Katoenen zakjes 18 x 24 cm - wit
3,69€0,74€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 12x15 cmStof: KatoenKleur:


10 stuks Katoenen zakjes 12 x 15 cm - wit
4,79€0,48€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 30x40 cmStof: FluweelKleur:


1 stuk Fluwelen zakjes 30 x 40 cm - wit
2,69€2,69€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - Kerstmis
3,89€0,39€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - Kerstmis / 3
2,19€0,22€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 13x18 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


10 stuks Zakjes à la linnen met print 13 x 18 cm - natuurlijke kleur / sneeuw
6,19€0,62€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 15x20 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 15 x 20 cm - Kerstmis / 3
3,19€0,32€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 26x35 cmStof: OrganzaKleur:


5 stuks Organza zakjes 26 x 35 cm - Kerstmis / 8
4,49€0,90€ / st.1 verp. = 5 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 12x15 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


10 stuks Zakjes à la linnen met print 12 x 15 cm - natuurlijke kleur / sneeuw
5,29€0,53€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 10x13 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


10 stuks Zakjes à la linnen met print 10 x 13 cm - natuurlijke kleur / sneeuw
4,49€0,45€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 30x40 cmStof: FluweelKleur:


1 stuk Fluwelen zakje 30 x 40 cm - rood
2,69€2,69€ / st.1 verp. = 1 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 40x55 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zak 40 x 55 cm - rood / kerstboom
5,79€5,79€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zak 30 x 40 cm - rood / kerstboom
3,59€3,59€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 26x35 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zaks 26 x 35 cm - rood / kerstboom
2,89€2,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 22x30 cmStof: JuteKleur:


3 stuks Jute zakjes 22 x 30 cm - rood / kerstboom
5,59€1,86€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 18x24 cmStof: JuteKleur:


5 stuks Jute zakjes 18 x 24 cm - rood / kerstboom
6,49€1,30€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur:


5 stuks Jute zakjes 15 x 20 cm - rood / kerstboom
5,19€1,04€ / st.1 verp. = 5 st.Beschikbaar op bestelling
