5 stuks Katoenen zakjes 18 x 24 cm - wit
3,69€ / verp.
1 verp. = 5 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 16x37 cmStof: KatoenKleur:


3 stuks Katoenen zakjes 16 x 37 cm - zwart
2,79€ / verp.
1 verp. = 3 st.0,93 € / st.0,93€ / st.1 verp. = 3 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 26x35 cmStof: KatoenKleur: Bestseller


3 stuks Katoenen zaks 26 x 35 cm - natuurlijk
3,59€ / verp.
1 verp. = 3 st.1,20 € / st.1,20€ / st.1 verp. = 3 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 13x18 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


3 stuks Zakjes à la linnen met print 13 x 18 cm - natuurlijk / blauwe bloemen
1,49€ / verp.
1 verp. = 3 st.0,50 € / st.0,50€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 11x14 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 11 x 14 cm - donkerpaars
3,69€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,15 € / st.0,15€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 26x35 cmStof: OrganzaKleur:


5 stuks Organza zakjes 26 x 35 cm - zwart
2,49€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,50 € / st.0,50€ / st.1 verp. = 5 st.Tijdelijk niet op voorraad
Beschrijving
Een collectie van 5 stuks middelgrote katoenen zakjes in een formaat van 18 x 24 cm, en waarvan de wit kleur op elke plaats goed tot zijn recht komt. Deze set is zeer universeel - het biedt de mogelijkheid om de zakjes op verschillende manieren te gaan gebruiken.
Onze zakjes zijn perfect voor het opbergen van bijvoorbeeld cosmetica, kaarsen of zeepjes. Bovendien zijn deze zakjes in katoen ook zeer geschikt als een originele cadeauverpakking - van een bedrijf, een organisatie of van een geliefde. Katoenen zakjes kunnen gebruikt worden waar je ze maar nodig hebt - je kunt er echt alles in opbergen wat maar je wil!
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Katoen |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 5 |
| Breedte * | 18 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Pasen |
| Hoogte * | 24 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 17 - 18 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | COT-1824-WTX-011 |
| EAN | 5903003406198 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
5 stuks Katoenen zakjes 18 x 24 cm - wit
Stof: Katoen, Formaat: 18x24 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.














Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice