Kerstmis
-
Maat: 26x35 cmStof: FluweelKleur:


3 stuks Fluwelen zakjes 26 x 35 cm - zilver
4,69€1,56€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 8x10 cmStof: SatijnKleur:


10 stuks Satijnen zakjes 8 x 10 cm - goud
1,69€0,17€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 8x10 cmStof: JuteKleur: Bestseller


10 stuks Jute zakjes 8 x 10 cm - lichtbruin
2,89€0,29€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 11x20 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur: Bestseller


10 stuks Zakjes à la linnen 11 x 20 cm - natuurlijke kleur
4,59€0,46€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 13x18 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 13 x 18 cm - groen
4,99€0,50€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 16x37 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen met print 16 x 37 cm - natuurlijk / rode trellis
0,99€0,99€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 16x37 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 16 x 37 cm - bordeaux
4,19€0,42€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 6x8 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 6 x 8 cm - lichtbruin
2,79€0,28€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 6x8 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 6 x 8 cm - donkere natuurlijke kleur
2,79€0,28€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 18x24 cmStof: JuteKleur: Bestseller


5 stuks Jute zakjes 18 x 24 cm - natuurlijke kleur
3,49€0,70€ / st.1 verp. = 5 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 18x24 cmStof: FluweelKleur:


5 stuks Fluwelen zakjes 18 x 24 cm - zilver
4,29€0,86€ / st.1 verp. = 5 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 6x8 cmStof: SatijnKleur:


10 stuks Satijnen zakjes 6 x 8 cm - goud
1,59€0,16€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 8x10 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 8 x 10 cm - wit
2,69€0,27€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 6x8 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 6 x 8 cm - bordeaux
2,79€0,28€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 15x20 cmStof: OrganzaKleur: Bestseller


10 stuks Organza zakjes 15 x 20 cm - goud
2,19€0,22€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 6x8 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 6 x 8 cm - natuurlijke kleur
2,79€0,28€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 18x24 cmStof: FluweelKleur:


5 stuks Fluwelen zakjes 18 x 24 cm - wit
4,29€0,86€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 9x12 cmStof: KatoenKleur: Bestseller


10 stuks Katoenen zakjes 9 x 12 cm - natuurlijk
3,19€0,32€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 22x30 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur: Bestseller


3 stuks Zakjes à la linnen 22 x 30 cm - natuurlijke kleur
2,49€0,83€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 10x13 cmStof: SatijnKleur:


10 stuks Satijnen zakjes 10 x 13 cm - wit
2,09€0,21€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 6x8 cmStof: SatijnKleur:


10 stuks Satijnen zakjes 6 x 8 cm - bordeaux
1,59€0,16€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 22x30 cmStof: FluweelKleur:


5 stuks Fluwelen zakjes 22 x 30 cm - zilver
6,19€1,24€ / st.1 verp. = 5 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 12x15 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 12 x 15 cm - zilver
4,49€0,45€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 13x18 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 13 x 18 cm - zilver
5,39€0,54€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 22x30 cmStof: JuteKleur: Bestseller


3 stuks Jute zakjes 22 x 30 cm - natuurlijke kleur
2,99€1,00€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 10x13 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 10 x 13 cm - Kerstmis / 8
1,89€0,19€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 12x15 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


3 stuks Zakje à la linnen met print 12 x 15 cm - natuurlijk / rode trellis
1,29€0,43€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 18x24 cmStof: JuteKleur: Bestseller


5 stuks Jute zakjes 18 x 24 cm - donkere natuurlijke kleur
3,49€0,70€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 16x22 cmStof: KatoenKleur: -15%


5 stuks Katoenen zakjes 16x22 cm met enkel koordje - natuurlijk, voor cadeaus
4,09€Oorspronkelijke prijs was: 4,09€.3,49€Huidige prijs is: 3,49€.Previous lowest price was 3,49€.
0,70€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 22x30 cmStof: FluweelKleur: Bestseller


5 stuks Fluwelen zakjes 22 x 30 cm - rood
6,19€1,24€ / st.1 verp. = 5 st. -
Kleur:


10 stuks Houten tags - Thank You
1,99€0,20€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 15x20 cmStof: FluweelKleur:


5 stuks Fluwelen zakjes 15 x 20 cm - rood
3,49€0,70€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 18x24 cmStof: SatijnKleur:


5 stuks Satijnen zakjes 18 x 24 cm - wit
2,19€0,44€ / st.1 verp. = 5 st.Beschikbaar op bestelling -
Kleur:


10 stuks Houten tags - blanco kaartjes
1,99€0,20€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 9x12 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 9 x 12 cm - lichte natuurlijke kleur
2,99€0,30€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur: Bestseller


1 stuk Jute zaks 30 x 40 cm - natuurlijke kleur
1,89€1,89€ / st.1 verp. = 1 st.
