Kerstmis
-
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


10 jutezakjes 12x15 cm - met gouden sterren - natuurlijke charme met een feestelijke touch
6,19€0,62€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


Set van 10 jute zakjes 12x15 cm - met kerstbomenprint en decoratieve kraag
6,19€0,62€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur: -24%


Jute zakjes met stippen - 12x15 cm, set van 10 - natuurlijk & feestelijk verpakt
6,19€Oorspronkelijke prijs was: 6,19€.4,69€Huidige prijs is: 4,69€.Previous lowest price was 4,69€.
0,47€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zakje 30 x 40 cm - Kerstmis
4,49€4,49€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 26x35 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zakje 26 x 35 cm - Kerstmis
3,89€3,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zakje 30 x 40 cm - Kerstmis
4,49€4,49€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 26x35 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zakje 26 x 35 cm - Kerstmis
3,89€3,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zakje 30 x 40 cm - Kerstmis
3,89€3,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 26x35 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zakje 26 x 35 cm - Kerstmis
3,59€3,59€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zakje 30 x 40 cm - Kerstmis
3,89€3,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 26x35 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zakjes 26 x 35 cm - Kerstmis
3,59€3,59€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 6,3x8,9 cm


33 stuks Taakkaarten voor de adventskalender (EN)
2,89€0,09€ / st.1 verp. = 33 st. -
Maat: 6,3x8,9 cm


33 stuks Taakkaarten voor de adventskalender (PL)
2,89€0,09€ / st.1 verp. = 33 st. -
Maat: 6,3x8,9 cm


33 stuks Taakkaarten voor de adventskalender (DE)
2,89€0,09€ / st.1 verp. = 33 st. -
Maat: 30x40 cmStof: LinnenKleur:


1 stuk Natuurlijke linnen zak 30 x 40 cm
5,09€5,09€ / st.1 verp. = 1 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 22x30 cmStof: LinnenKleur:


3 stuks Natuurlijke linnen zakken 22 x 30 cm
10,39€3,46€ / st.1 verp. = 3 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 16x37 cmStof: LinnenKleur:


1 stuk Natuurlijke linnen zakje 16 x 37 cm
3,19€3,19€ / st.1 verp. = 1 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 10x13 cmStof: LinnenKleur:


10 stuks Natuurlijke linnen zakjes 10 x 13 cm
14,19€1,42€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 10x13 cmStof: KatoenKleur: -15%


Adventskalender, 24 stuks Zakjes van 100% katoen 10 x 13 cm + Kerstaccessoires
21,99€Oorspronkelijke prijs was: 21,99€.18,79€Huidige prijs is: 18,79€.Previous lowest price was 18,79€.
18,79€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 11x14 cmStof: JuteKleur:


5 stuks. Jute bestekzakjes 11 x 14 cm + strikjes met veiligheidsspeld + servetringen
11,49€2,30€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zakje 30 x 40 cm - Kerstmis - Kerstman
4,69€4,69€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 30x40 cmStof: FluweelKleur:


1 stuk Fluwelen zak 30 x 40 cm - Kerstmis - Kerstman
5,59€5,59€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 16x37 cmStof: SatijnKleur:


1 st. Een satijnen zakje 16 x 37 cm met opdruk - glühwein
2,19€2,19€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 16x37 cmStof: SatijnKleur:


1 st. Een satijnen zakje 16 x 37 cm met opdruk - glühwein
2,19€2,19€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 30x40 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen 30 x 40 cm met print
4,89€4,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 30x40 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen 30 x 40 cm met print
4,89€4,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 26x35 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen 26 x 35 cm met print
4,59€4,59€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 35x50 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen 35 x 50 cm met print
5,69€5,69€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 35x50 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen 35 x 50 cm met print
5,69€5,69€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 12x15 cmStof: SatijnKleur:


10 stuks Satijnen zakjes 12 x 15 cm - goud - Geschenk
10,89€1,09€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 6,5x9 cm Kleur:


24 stuks. Zelfklevende cijfers 1-24 - wit MIX
3,49€0,15€ / st.1 verp. = 24 st. -
Maat: 13x18 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zak 13 x 18 cm - Kerstmis + houten kerstbal met hoorns
5,99€5,99€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 30x40 cmStof: KatoenKleur:


3 stuks Katoenen zaks 30 x 40 cm - rood
3,99€1,33€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 30x40 cmStof: KatoenKleur: Bestseller


3 stuks Katoenen zaks 30 x 40 cm - natuurlijk
3,99€1,33€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 26x35 cmStof: KatoenKleur:


3 stuks Katoenen zaks 26 x 35 cm - rood
3,59€1,20€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 15x20 cmStof: KatoenKleur: -9%


5 stuks Katoenen zakjes 15 x 20 cm - rood
3,39€Oorspronkelijke prijs was: 3,39€.3,09€Huidige prijs is: 3,09€.Previous lowest price was 3,09€.
0,62€ / st.1 verp. = 5 st.
