Zakjes met een snelle en gemakkelijke sluiting
-
Maat: 15x20 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 15 x 20 cm - zilver
2,19€0,22€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 45x60 cmStof: LinnenKleur: -20%


1 stuk Natuurlijke linnen zak 45 x 60 cm
9,69€Oorspronkelijke prijs was: 9,69€.7,79€Huidige prijs is: 7,79€.Previous lowest price was 7,79€.
7,79€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 7x9 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 7 x 9 cm wit met opdruk lavendel
5,69€0,57€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 13x18 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 13 x 18 cm - grijs
4,99€0,50€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 6x8 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 6 x 8 cm - lichtroze
2,59€0,26€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - zilver
3,99€0,16€ / st.1 verp. = 25 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 7x9 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 7 x 9 cm (SDB) - ecru
2,49€0,10€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 12x15 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 12 x 15 cm - lichtroze
4,49€0,45€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 8x10 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 8 x 10 cm - rood
2,69€0,27€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 12 x 15 cm - donkere natuurlijke kleur
4,09€0,41€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 16x37 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 16 x 37 cm - zwart
4,19€0,42€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 13x27 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 13 x 27 cm - zilver
2,79€0,28€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur: Bestseller


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - wit
3,99€0,16€ / st.1 verp. = 25 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 10x13 cmStof: OrganzaKleur: Bestseller


25 stuks Organza zakjes 10 x 13 cm - wit
3,29€0,13€ / st.1 verp. = 25 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 9x12 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


10 stuks. Zakjes à la linnen met print 9 x 12 cm - natuurlijke kleur / van lavendel
6,19€0,62€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 8x10 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 8 x 10 cm - kleurenmix
3,39€0,34€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 18x24 cmStof: JuteKleur:


5 stuks Jute zakjes 18 x 24 cm - grijs
3,49€0,70€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur:


5 stuks Jute zakjes 15 x 20 cm - grijs
2,89€0,58€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 7x9 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 7 x 9 cm (SDB) - oranje
2,49€0,10€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 15x20 cmStof: FluweelKleur:


5 stuks Fluwelen zakjes 15 x 20 cm - zilver
3,49€0,70€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 8x10 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


10 stuks Zakjes à la linnen met print 8 x 10 cm - natuurlijke kleur / sneeuw
3,89€0,39€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 18x24 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 18 x 24 cm - kleurenmix
3,19€0,32€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 9x12 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 9 x 12 cm - oranje
2,99€0,12€ / st.1 verp. = 25 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 10x13 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 10 x 13 cm - lichtbruin
3,49€0,35€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 18x24 cmStof: JuteKleur:


5 stuks Jute zakjes 18 x 24 cm - bordeaux
3,49€0,70€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur:


5 stuks Jute zakjes 15 x 20 cm - bordeaux
2,89€0,58€ / st.1 verp. = 5 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 8x10 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 8 x 10 cm - donkere natuurlijke kleur
2,89€0,29€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 8x10 cmStof: JuteKleur: Bestseller


10 stuks Jute zakjes 8 x 10 cm - lichte natuurlijke kleur
2,89€0,29€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - lichtroze
3,99€0,16€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 7x9 cmStof: OrganzaKleur: Bestseller


25 stuks Organza zakjes 7 x 9 cm - wit
2,59€0,10€ / st.1 verp. = 25 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 9x12 cmStof: OrganzaKleur: Bestseller


25 stuks Organza zakjes 9 x 12 cm - donkerpaars
2,99€0,12€ / st.1 verp. = 25 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 9x12 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 9 x 12 cm - ecru
2,99€0,12€ / st.1 verp. = 25 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 15x33 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 15 x 33 cm - wit
3,79€0,38€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - bordeaux
3,99€0,16€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 9x12 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


Linnen-look zakjes voor lavendel met borduursel - 9x12 cm, set van 10 - natuurlijk & stijlvol verpakt
10,79€1,08€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 13x18 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 13 x 18 cm - rood
5,39€0,54€ / st.1 verp. = 10 st.
