Middelgrote zakjes
-
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur:


5 stuks Jute zakjes 15 x 20 cm - groen
2,89€0,58€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur: -12%


10 stuks Jute zakjes 12 x 15 cm - grijs
4,09€Oorspronkelijke prijs was: 4,09€.3,59€Huidige prijs is: 3,59€.Previous lowest price was 4,09€.
0,36€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 18x24 cmStof: JuteKleur:


5 stuks Jute zakjes 18 x 24 cm - rood
3,49€0,70€ / st.1 verp. = 5 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur:


5 stuks Jute zakjes 15 x 20 cm - rood
2,89€0,58€ / st.1 verp. = 5 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 15x20 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 15 x 20 cm - olijf groen
2,19€0,22€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - olijf groen
3,99€0,16€ / st.1 verp. = 25 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 13x18 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 13 x 18 cm - olijf groen
4,59€0,18€ / st.1 verp. = 25 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 18x24 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 18 x 24 cm - hemelsblauw
2,69€0,27€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 18x24 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 18 x 24 cm - Kerstmis
7,79€0,78€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 18x24 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen met print 18 x 24 cm - natuurlijk / rode trellis
0,89€0,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 13x18 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


3 stuks Zakjes à la linnen met print 13 x 18 cm - natuurlijk / rode trellis
1,49€0,50€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 16x37 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen met print 16 x 37 cm - natuurlijk / roze bloemen
0,99€0,99€ / st.1 verp. = 1 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 15x20 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen met print 15 x 20 cm -natuurlijk / roze bloemen
0,64€0,64€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 12x15 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


3 stuks Zakjes à la linnen met print 12 x 15 cm - natuurlijk / roze bloemen
1,29€0,43€ / st.1 verp. = 3 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 16x37 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen met print 16 x 37 cm - natuurlijk / blauwe bloemen
0,99€0,99€ / st.1 verp. = 1 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 15x20 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen met print 15 x 20 cm - natuurlijk / blauwe bloemen
0,64€0,64€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 12x15 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


3 stuks Zakjes à la linnen met print 12 x 15 cm - natuurlijk / blauwe bloemen
1,29€0,43€ / st.1 verp. = 3 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 18x24 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen met print 18 x 24 cm - natuurlijk / vlinder
0,89€0,89€ / st.1 verp. = 1 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 16x37 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakjes à la linnen met print 16 x 37 cm - natuurlijk / vlinder
0,93€0,93€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 13x18 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


3 stuks Zakjes à la linnen met print 13 x 18 cm - natuurlijk / vlinder
1,49€0,50€ / st.1 verp. = 3 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 12x15 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


3 stuks Zakjes à la linnen met print 12 x 15 cm - natuurlijk / vlinder
1,29€0,43€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 12 x 15 cm - rood
4,09€0,41€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organzy zakjes Halloween 12 x 15 cm - mix van patronen en kleuren
10,49€0,42€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Zakjes Halloween 12 x 15 cm - mix van patronen en kleuren
6,79€0,68€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 16x37 cmStof: FluweelKleur:


1 stuk Fluwelen zakje 16 x 37 cm - lichtroze
1,19€1,19€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 11x20 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 11 x 20 cm - zilver
4,69€0,19€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 16x37 cmStof: FluweelKleur:


1 stuk Fluwelen zakje 16 x 37 cm - zilver
1,19€1,19€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 16x37 cmStof: FluweelKleur:


1 stuk Fluwelen zakje 16 x 37 cm - zwart
1,19€1,19€ / st.1 verp. = 1 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 16x37 cmStof: FluweelKleur:


1 stuk Fluwelen zakje 16 x 37 cm - wit
1,19€1,19€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 16x37 cmStof: FluweelKleur:


1 stuk Fluwelen zakje 16 x 37 cm - rood
1,19€1,19€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 18x24 cmStof: FluweelKleur:


5 stuks Fluwelen zakjes 18 x 24 cm - lichtroze
4,29€0,86€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 15x20 cmStof: FluweelKleur:


5 stuks Fluwelen zakjes 15 x 20 cm - wit
3,49€0,70€ / st.1 verp. = 5 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 12x15 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 12 x 15 cm - wit
4,49€0,45€ / st.1 verp. = 10 st.Beschikbaar op bestelling -
Maat: 16x37 cmStof: SatijnKleur:


1 stuk Satijnen zakje 16 x 37 cm - goud
0,69€0,69€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 16x37 cmStof: SatijnKleur:


1 stuk Satijnen zakje 16 x 37 cm - zilver
0,69€0,69€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 16x37 cmStof: SatijnKleur:


1 stuk Satijnen zakje 16 x 37 cm - wit
0,69€0,69€ / st.1 verp. = 1 st.
