10 stuks Organza zakjes 15 x 20 cm - blauw
2,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 18x24 cmStof: KatoenKleur:


5 stuks Katoenen zakjes 18 x 24 cm - wit
3,69€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,74 € / st.0,74€ / st.1 verp. = 5 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 55x75 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zak 55 x 75 cm - natuurlijke kleur
4,29€ / verp.
1 verp. = 1 st.4,29 € / st.4,29€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 5x7 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 5 x 7 cm - blauw
2,49€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,10 € / st.0,10€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zakjes 30 x 40 cm - Kerstmis, Bel
4,49€ / verp.
1 verp. = 1 st.4,49 € / st.4,49€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 30x40 cmStof: FluweelKleur:


1 stuk Fluwelen zakje 30 x 40 cm - zilver
2,19€ / verp.
1 verp. = 1 st.2,19 € / st.2,19€ / st.1 verp. = 1 st.
Beschrijving
Een set van 10 stuks middelgrote organzazakjes in de kleur blauw met afmetingen 15 x 20 cm. Ze worden ook tulen zakjes genoemd of zakjes van tule.
Organza is een elegante stof afkomstig uit Turkestan - een regio in Azië. De stof is heel stijlvol en tegelijk luchtig en delicaat. Het universeel uitzicht en de delicate doorzichtigheid ervan zorgen ervoor dat deze stof in elke situatie past.
In deze universele zakjes kunnen we allerhande voorwerpen opbergen: juwelen, muntstukken en knopen, maar ook kaarsjes of parfumflesjes. Evenzeer kan je er bloemblaadjes of geurbolletjes in doen.
Organza leent zich ook uitstekend als verpakking voor een klein geschenk of cadeau: de stof pakt het stijlvol in en bovendien wordt nog vóór het openen ervan de tip van de sluier opgelicht omdat de stof licht doorzichtig is.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 15 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Pasen |
| Hoogte * | 20 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 15 - 15.5 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | ORB-1520-BLX-231 |
| EAN | 5902565681586 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Organza zakjes 15 x 20 cm - blauw
Stof: Organza, Formaat: 15x20 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.














Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice