10 stuks Metaalachtige zakjes 15 x 20 cm - zilver metallic
3,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 8x10 cmStof: OrganzaKleur: -15%


25 stuks Organza zakjes 8 x 10 cm - roze
2,59€Oorspronkelijke prijs was: 2,59€.2,19€Huidige prijs is: 2,19€.Previous lowest price was 2,19€.
Previous lowest price was 2,19€.
0,09€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur: -24%


Jute zakjes 12x15 cm - witte stippen & rustieke charme voor jouw geschenken
6,19€Oorspronkelijke prijs was: 6,19€.4,69€Huidige prijs is: 4,69€.Previous lowest price was 4,69€.
Previous lowest price was 4,69€.
0,47€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 45x60 cmStof: FluweelKleur: -11%


1 stuk Fluwelen zakje 45 x 60 cm - zilver
3,69€Oorspronkelijke prijs was: 3,69€.3,29€Huidige prijs is: 3,29€.Previous lowest price was 3,29€.
Previous lowest price was 3,29€.
3,29€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 7x9 cmStof: OrganzaKleur: -20%


25 stuks Organza zakjes 7 x 9 cm (SDB) - groen
2,49€Oorspronkelijke prijs was: 2,49€.1,99€Huidige prijs is: 1,99€.Previous lowest price was 1,99€.
Previous lowest price was 1,99€.
0,08€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: Verschillende matenStof: Katoen, Katoen, polyesterKleur: -19%


5 st. Linnen zakjes voor groenten (3 st) en katoenen zakken voor inkopen (2 st) (PL)
8,39€Oorspronkelijke prijs was: 8,39€.6,79€Huidige prijs is: 6,79€.Previous lowest price was 6,79€.
Previous lowest price was 6,79€.
1,36€ / st.1 verp. = 5 st.
Beschrijving
Set van 10 stuks metaalachtige zakjes met afmetingen 15 x 20 cm in de kleur zilver.
Het glad oppervlak ervan zorgt gewoonweg voor de ideale verpakking van voorwerpen die we op een gepast elegante manier willen overhandigen: cadeaus, geschenken en ook bedrijfs- en promotiegadgets. De kleur zilver drukt erkenning en respect uit, daarom benadrukken deze stijlvolle zakjes uitstekend het karakter van een belangrijke familiale of zakelijke bijeenkomst.
De metaalachtige zakjes worden heel vaak op huwelijksfeesten gebruikt als symbolische bedanking aan de gasten voor hun komst en bevatten dan bijv. iets zoets of een kort versje voor de gelegenheid. Het zakje kan eveneens gevuld worden met aromatische bloemblaadjes - zo'n cadeau vult perfect het beeld van het huwelijksfeest in de tuin aan. Er zijn nog veel meer mogelijkheden, alles wat men zich maar kan verbeelden, is mogelijk.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Metaalachtige |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 15 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Valentijnsdag |
| Hoogte * | 20 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 16 - 17 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | MET-1520-SXX-211 |
| EAN | 5902565686901 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.















Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice