10 stuks Metaalachtige zakjes 15 x 20 cm - goud metallic
3,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 16x37 cmStof: KatoenKleur: -22%


3 stuks Katoenen zakjes 16 x 37 cm - turquoise
2,79€Oorspronkelijke prijs was: 2,79€.2,19€Huidige prijs is: 2,19€.Previous lowest price was 2,19€.
Previous lowest price was 2,19€.
0,73€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 30x40 cmStof: OrganzaKleur: -20%


5 stuks Organza zakjes 30 x 40 cm - kleurenmix
4,09€Oorspronkelijke prijs was: 4,09€.3,29€Huidige prijs is: 3,29€.Previous lowest price was 3,29€.
Previous lowest price was 3,29€.
0,66€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 5x7 cmStof: OrganzaKleur: -12%


25 stuks Organza zakjes 5 x 7 cm - olijf groen
2,49€Oorspronkelijke prijs was: 2,49€.2,19€Huidige prijs is: 2,19€.Previous lowest price was 2,19€.
Previous lowest price was 2,19€.
0,09€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur: -19%


5 jute zakjes 15 x 20 cm - natuurlijke kleur, witte stippen, voor kleine cadeautjes
4,79€Oorspronkelijke prijs was: 4,79€.3,89€Huidige prijs is: 3,89€.Previous lowest price was 3,89€.
Previous lowest price was 3,89€.
0,78€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 10x13 cmStof: Organza, KatoenKleur: -24%


Katoenen zakjes met organza 10x13 cm - 10 stuks - elegante verpakking met een vleugje lichtheid
7,39€Oorspronkelijke prijs was: 7,39€.5,59€Huidige prijs is: 5,59€.Previous lowest price was 5,59€.
Previous lowest price was 5,59€.
0,56€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Een collectie van 10 stuks goud metaalachtige zakjes met afmetingen 15 x 20 cm.
Het glad oppervlak van deze originele zakjes doet bij aanraking denken aan satijn, maar de metaalachtige zakjes komen enkel in twee exclusieve kleuren voor: zilver en goud, die uitstekend passen bij het karakter van belangrijke bijeenkomsten. Hierdoor zijn de metaalachtige zakjes uitstekend geschikt als verpakking voor iets wat we op een gepast officiële manier willen overhandigen - bijv. een huwelijksgeschenk.
Goud en zilver worden automatisch geassocieerd met iets waardevols, daarom zijn deze zakjes uiterst geschikt om er juwelen, edelstenen of verzamelmunten in op te bergen. De metaalachtige zakjes passen eveneens mooi bij zoetigheden verpakt in papier met dezelfde kleur - een dergelijk detail zal de persoon aan wie we gehecht zijn zeker blij maken.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Metaalachtige |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 15 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Valentijnsdag |
| Hoogte * | 20 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 16 - 17 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | MET-1520-GXX-511 |
| EAN | 5902565686956 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.














Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice