5 stuks Jute zakjes 18 x 24 cm - lichtbruin
3,49€ / verp.
1 verp. = 5 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Zakjes Halloween 2 / jute 30 x 40 cm - lichte natuurlijke kleur
2,99€ / verp.
1 verp. = 1 st.2,99 € / st.2,99€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 9x12 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


10 stuks Zakjes à la linnen 9 x 12 cm - natuurlijk - hartjes
5,24€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,52 € / st.0,52€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 30x40 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen met print 30 x 40 cm - voor champignons
3,79€ / verp.
1 verp. = 1 st.3,79 € / st.3,79€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - blauw
3,99€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,16 € / st.0,16€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 7x9 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 7 x 9 cm (SDB) - bordeaux
2,49€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,10 € / st.0,10€ / st.1 verp. = 25 st.
Beschrijving
Set van 5 stijlvolle jutezakjes in de kleur lichtbruin, formaat 18 x 24 cm. We nodigen je ook uit de andere mogelijkheden te bekijken - we bieden ook jutezakjes in andere kleurversies. Jute is een interessante stof die al in de eerste oogopslag bekoort door diens natuurlijk, "touwtjes" uitzicht.
Jutezakjes zijn in staat vocht uit de omgeving te absorberen en dit na verloop van tijd af te geven, daarom komen ze uitstekend tot hun recht op plaatsen waar de vochtigheid varieert.
In ons aanbod vind je zakjes van natuurlijke en synthetische jute, maar ongeacht de herkomst ervan zal de jute jullie bekoren met het "wilde" uitzicht - jute vult schitterend natuurlijke decoraties en geuren, biovoeding en andere ecologische producten aan, daarom leent deze stof zich uitstekend voor evenementen in een dorpsklimaat.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Jute |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk licht, Bruin |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 5 |
| Breedte * | 18 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis |
| Hoogte * | 24 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 18.5 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | JUT-1824-L.BR-212 |
| EAN | 5902565687939 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
5 stuks Jute zakjes 18 x 24 cm - lichtbruin
Stof: Jute, Formaat: 18x24 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.














Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice