1 stuk Jute zak 35 x 50 cm - lichte natuurlijke kleur
2,39€ / verp.
1 verp. = 1 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 18x24 cmStof: FluweelKleur:


5 stuks Fluwelen zakjes 18 x 24 cm - lichtroze
4,29€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,86 € / st.0,86€ / st.1 verp. = 5 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 13x18 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 13 x 18 cm - bruin
4,59€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,18 € / st.0,18€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 8x10 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 8 x 10 cm - lichtroze
2,89€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,29 € / st.0,29€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 40x55 cmStof: KatoenKleur:


1 stuk Katoenen zak 40 x 55 cm - natuurlijk
3,29€ / verp.
1 verp. = 1 st.3,29 € / st.3,29€ / st.1 verp. = 1 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 15x20 cmStof: KatoenKleur:


1 stuk Jeans zakje 15 x 20 cm - blauw
0,79€ / verp.
1 verp. = 1 st.0,79 € / st.0,79€ / st.1 verp. = 1 st.
Beschrijving
1 stuks jute zak in de kleur lichte natuurlijke in het formaat 35 x 50 cm. De door ons aangeboden zakjes zijn vervaardigd van natuurlijke of synthetische jute, die gekenmerkt wordt door sterkte en het karakteristieke "touwtjesuitzicht". Beide stofzakjes absorberen vocht en geven vocht af, daarom verdragen ze goed variërende omgevingsomstandigheden.
Jutezakjes gaan uitstekend samen met natuurlijke decoraties, biovoeding, natuurlijke geuren (bijv. als zakje voor lavendel) en andere ecologische producten, waardoor ze perfect bijeenkomsten van het type vintage en evenementen gestileerd op een dorpsklimaat en een Oud-Pools traditioneel feest benadrukken.
Ons aanbod jute zak bevat eveneens modellen die speciaal in veel verschillende kleuren zijn geverfd, daardoor zal iedereen een jutezakje kunnen vinden dat ideaal voor hem is.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Jute |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk licht |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 1 |
| Breedte * | 35 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Pasen |
| Hoogte * | 50 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 44-45 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | JUT-3550-L.NAT-512 |
| EAN | 5903003405252 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
1 stuk Jute zak 35 x 50 cm - lichte natuurlijke kleur
Stof: Jute, Formaat: 35x50 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.














Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice