5 stuks Metaalachtige zakjes 22 x 30 cm - zilver metallic
2,79€ / verp.
1 verp. = 5 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 35x50 cmStof: OrganzaKleur: -16%


5 stuks Organza zakjes 35 x 50 cm - bordeaux
4,29€Oorspronkelijke prijs was: 4,29€.3,59€Huidige prijs is: 3,59€.Previous lowest price was 3,59€.
Previous lowest price was 3,59€.
0,72€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 15x20 cmStof: Organza, KatoenKleur: -30%


Katoenen zakjes met organza 15x20 cm - 10 stuks - eenvoud die opvalt
9,59€Oorspronkelijke prijs was: 9,59€.6,69€Huidige prijs is: 6,69€.Previous lowest price was 6,69€.
Previous lowest price was 6,69€.
0,67€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur: -12%


10 stuks Jute zakjes 12 x 15 cm - grijs
4,09€Oorspronkelijke prijs was: 4,09€.3,59€Huidige prijs is: 3,59€.Previous lowest price was 3,59€.
Previous lowest price was 3,59€.
0,36€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 10x13 cmStof: Organza, Katoen, polyesterKleur: -25%


Organza zakjes met linnenlook - 10x13 cm, set van 10 - natuurlijk, licht en elegant verpakt
6,09€Oorspronkelijke prijs was: 6,09€.4,59€Huidige prijs is: 4,59€.Previous lowest price was 4,59€.
Previous lowest price was 4,59€.
0,46€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 8x10 cmStof: KatoenKleur: -10%


10 stuks Katoenen zakjes 8 x 10 cm - rood
3,09€Oorspronkelijke prijs was: 3,09€.2,79€Huidige prijs is: 2,79€.Previous lowest price was 2,79€.
Previous lowest price was 2,79€.
0,28€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Een collectie van 5 stuks zilver metaalachtige zakjes met afmetingen 22 x 30 cm.
Het glad oppervlak van deze originele zakjes doet bij aanraking denken aan satijn, maar de metaalachtige zakjes komen enkel in twee exclusieve kleuren voor: zilver en goud, die uitstekend passen bij het karakter van belangrijke bijeenkomsten. Hierdoor zijn de metaalachtige zakjes uitstekend geschikt als verpakking voor iets wat we op een gepast officiële manier willen overhandigen - bijv. een huwelijksgeschenk.
Goud en zilver worden automatisch geassocieerd met iets waardevols, daarom zijn deze zakjes uiterst geschikt om er juwelen, edelstenen of verzamelmunten in op te bergen. De metaalachtige zakjes passen eveneens mooi bij zoetigheden verpakt in papier met dezelfde kleur - een dergelijk detail zal de persoon aan wie we gehecht zijn zeker blij maken.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Metaalachtige |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 5 |
| Breedte * | 22 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Valentijnsdag |
| Hoogte * | 30 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 24 - 25 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | MET-2230-SXX-211 |
| EAN | 5903003410249 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.













Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice