3 stuks Katoenen zaks 30 x 40 cm - turquoise
3,99€ / verp.
1 verp. = 3 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 6x8 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 6 x 8 cm - zilver
2,59€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,26 € / st.0,26€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 18x24 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 18 x 24 cm - Kerstmis / 1
5,99€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,60 € / st.0,60€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 11x14 cmStof: JuteKleur:


1 st. Adventskalender jute zakjes 11 x 14 cm - naturel + groente cijfers
22,09€ / verp.
1 verp. = 1 st.22,09 € / st.22,09€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 11x20 cmStof: KatoenKleur: Bestseller


10 stuks Katoenen zakjes 11 x 20 cm - natuurlijk
4,69€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,47 € / st.0,47€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 8x10 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 8 x 10 cm - bordeaux
2,39€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,24 € / st.0,24€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Wij bieden een set van 3 stuks zakjes in katoen aan in een formaat 30 x 40 cm. Dit uiterst practische pakket is beschikbaar in turquoise kleur en zal voor een langere periode dienen.
De geschenkzakjes in het gepresenteerde aanbod zijn gemaakt van duurzaam katoen. Daardoor presenteren ze zich altijd esthetisch en elegant. Deze zakjes kunnen worden gebruikt als cadeauverpakking maar ook als een verpakking voor diverse alledaagse voorwerpen.
Op speciaal verzoek van onze klanten maken wij zakken met een gekozen opdruk. Als u geïnteresseerd bent in deze optie, neem dan contact met ons op en wij zullen uw logo rechtstreeks op de stof aanbrengen.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Katoen |
|---|---|
| Kleur | Turquoise |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 3 |
| Breedte * | 30 cm |
| Gelegenheid | Pasen |
| Hoogte * | 40 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 32,5 - 33 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | COT-3040-TQX-001 |
| EAN | 5903003409649 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
3 stuks Katoenen zaks 30 x 40 cm - turquoise
Stof: Katoen, Formaat: 30x40 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.










Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice