3 stuks Jute zakjes 22 x 30 cm - groen
2,99€ / verp.
1 verp. = 3 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 26x35 cmStof: OrganzaKleur:


5 stuks Organza zakjes 26 x 35 cm - goud
2,49€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,50 € / st.0,50€ / st.1 verp. = 5 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 13x27 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 13 x 27 cm - zilver
2,79€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,28 € / st.0,28€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


1 st. Adventskalender jute zakjes 12 x 15 cm roos en paars + witte nummers
25,29€ / verp.
1 verp. = 1 st.25,29 € / st.25,29€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 8x10 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 8 x 10 cm - grijs
2,89€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,29 € / st.0,29€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 22x30 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 22 x 30 cm - hemelsblauw
3,59€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,36 € / st.0,36€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Kleine, heel universele zakjes van elegante jute in de kleur groen in het formaat 22 x 30 cm. Het gepresenteerde pakket bestaat uit 10 stuks waardoor je met een aankoop langer voort kunt.
De jutezakjes in ons aanbod zijn geproduceerd van natuurlijke of synthetische jute, onafhankelijk van het soort stof echter worden ze gekenmerkt door hun sterke bouw en karakteristiek uitzicht - ze doen denken aan vlechtwerk van een touwtje. Jute bezit de natuurlijke eigenschap van het absorberen van vocht en het afgeven van vocht aan de omgeving, daarom zijn veranderende omstandigheden voor jute geen probleem.
De jutezakjes in ons aanbod bieden een ruime keuze omdat vele modellen speciaal in veel verschillende kleuren zijn geverfd. Zo'n rijke keuze garandeert tevredenheid en zorgt ervoor dat iedereen iets vindt waarmee hij blij is.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Jute |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 3 |
| Breedte * | 22 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Pasen |
| Hoogte * | 30 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 25-25,5 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Groot |
| SKU | JUT-2230-GRX-383 |
| EAN | 5903003406969 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
3 stuks Jute zakjes 22 x 30 cm - groen
Stof: Jute, Formaat: 22x30 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.










Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice