1 stuk Zakje à la linnen 30 x 40 cm - Kerstmis
3,49€ / verp.
| Beschikbare kortingen | Prijs voor dit product |
|---|---|
| Bestelling boven: 50€Korting 5% | 3,32€ / st |
| Bestelling boven: 100€Korting 10% | 3,14€ / st |
| Bestelling boven: 150€Korting 15% | 2,97€ / st |
| Bestelling boven: 200€Korting 20% | 2,79€ / st |
| Bestelling boven: 300€Korting 25% | 2,62€ / st |





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 15x20 cmStof: KatoenKleur: -15%


5 stuks Katoenen zakjes 15 x 20 cm - turquoise
3,39€Oorspronkelijke prijs was: 3,39€.2,89€Huidige prijs is: 2,89€.Previous lowest price was 2,89€.
Previous lowest price was 2,89€.
0,58€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 10x13 cmStof: Organza, KatoenKleur: -24%


Katoenen zakjes met organza 10x13 cm - 10 stuks - elegante verpakking met een vleugje lichtheid
7,39€Oorspronkelijke prijs was: 7,39€.5,59€Huidige prijs is: 5,59€.Previous lowest price was 7,39€.
Previous lowest price was 7,39€.
0,56€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 7x9 cmStof: OrganzaKleur: -8%


25 stuks Organza zakjes 7 x 9 cm (SDB) - zilver
2,49€Oorspronkelijke prijs was: 2,49€.2,29€Huidige prijs is: 2,29€.Previous lowest price was 2,29€.
Previous lowest price was 2,29€.
0,09€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 18x24 cmStof: OrganzaKleur: -15%


10 stuks Organza zakjes 18 x 24 cm - neon groen
2,69€Oorspronkelijke prijs was: 2,69€.2,29€Huidige prijs is: 2,29€.Previous lowest price was 2,69€.
Previous lowest price was 2,69€.
0,23€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur: -32%


10 stuks. Organza zakjes 12 x 15 cm - mix van lentekleuren
4,39€Oorspronkelijke prijs was: 4,39€.2,99€Huidige prijs is: 2,99€.Previous lowest price was 2,99€.
Previous lowest price was 2,99€.
0,30€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Sterk linnen zakje met trekstrip van natuurlijk touw met afmetingen 30 x 40 cm.
Klassiek linnen wordt gekenmerkt door soliditeit en brede toepassingsmogelijkheden, waardoor deze stof geschikt is voor het opbergen van praktisch alles. Linnen zakjes zijn bovendien heel elegant waardoor ze op elke plaats tot hun recht komen, zowel in de kast als tijdens belangrijke en officiële bijeenkomsten.
Enerzijds is linnen een algemeen bekende stof aangezien hieruit prachtige en dure dingen worden gecreëerd, zodat linnen zakjes een schitterende indruk maken op bijv. een stijlvolle recepcie of promotie-evenement, anderzijds is linnen ook thuis heel praktisch - linnen vertraagt het drogingsproces en beschermt de inhoud tegen schimmel, daarom leent linnen zich uitstekend voor gebruik in de keuken en op andere plaatsen.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Katoen, polyester |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk |
| Decoratieve bedrukking | Ja |
| Stuks per pakket | 1 |
| Breedte * | 30 cm |
| Hoogte * | 40 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 34 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | CLB-3040-NAT-DZ |
| EAN | 5903003410737 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.












Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice