1 stuk Zakjes à la linnen met print 35 x 50 cm - voor aardappelen (EN)
3,99€ / verp.
1 verp. = 1 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 16x37 cmStof: OrganzaKleur: -19%


10 stuks Organza zakjes 16 x 37 cm - kleurenmix
4,69€Oorspronkelijke prijs was: 4,69€.3,79€Huidige prijs is: 3,79€.Previous lowest price was 4,69€.
Previous lowest price was 4,69€.
0,38€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 10x13 cmStof: KatoenKleur: -14%


10 stuks Katoenen zakjes 10 x 13 cm - turquoise
3,49€Oorspronkelijke prijs was: 3,49€.2,99€Huidige prijs is: 2,99€.Previous lowest price was 2,99€.
Previous lowest price was 2,99€.
0,30€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: LinnenKleur: -16%


5 stuks Natuurlijke linnen zakjes 12 x 15 cm
8,19€Oorspronkelijke prijs was: 8,19€.6,89€Huidige prijs is: 6,89€.Previous lowest price was 6,89€.
Previous lowest price was 6,89€.
1,38€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 10x13 cmStof: Organza, Katoen, polyesterKleur: -25%


Organza zakjes met linnenlook - 10x13 cm, set van 10 - natuurlijk, licht en elegant verpakt
6,09€Oorspronkelijke prijs was: 6,09€.4,59€Huidige prijs is: 4,59€.Previous lowest price was 4,59€.
Previous lowest price was 4,59€.
0,46€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur: -12%


10 stuks Jute zakjes 12 x 15 cm - grijs
4,09€Oorspronkelijke prijs was: 4,09€.3,59€Huidige prijs is: 3,59€.Previous lowest price was 4,09€.
Previous lowest price was 4,09€.
0,36€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Een sterk en praktisch linnen zakje met afmetingen 35 x 50 cm, dicht te trekken met een natuurlijk touw.
De verpakkingen die wij aanbieden zijn gemaakt van katoenen en polyester. De combinatie van natuurlijke en synthetische vezels garandeert duurzaamheid en sterkte, en een hoge resistentie tegen uitrekken en schuren.
Alle onze zakjes zijn handgemaakt. De plaatsing van de decoratieve applique/print in individuele stukken kan enigszins afwijken van de op de foto's getoonde plaats.
Productinformatie
| Stof | Linnen, Katoen, polyester |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk |
| Decoratieve bedrukking | Ja |
| Stuks per pakket | 1 |
| Breedte * | 35 cm |
| Hoogte * | 50 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 44-45 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | NLIN-3550-NAT-POT-001 |
| EAN | 5903003407461 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.













Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice