5 stuks Satijnen zakjes 15 x 20 cm - wit
1,59€ / verp.
1 verp. = 5 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 9x12 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 9 x 12 cm - bruin
2,99€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,12 € / st.0,12€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 10x13 cmStof: KatoenKleur:


Lavendelzakjes van katoen met borduurwerk - 10x13 cm, set van 10 - natuurlijke charme in een stijlvol jasje
12,79€ / verp.
1 verp. = 10 st.1,28 € / st.1,28€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 10x13 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 10 x 13 cm - hemelsblauw
3,29€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,13 € / st.0,13€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 8x10 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 8 x 10 cm - lichtroze
2,89€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,29 € / st.0,29€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 30x40 cmStof: OrganzaKleur:


1 stuk Zakjes Halloween 1 / organza, 30 x 40 cm - zwart
2,29€ / verp.
1 verp. = 1 st.2,29 € / st.2,29€ / st.1 verp. = 1 st.
Beschrijving
Een pakket van 5 decoratieve satijnen zakjes met afmetingen 15 x 20 cm in de kleur wit.
Satijn is een heel elegante decoratieve stof met een universeel gebruik. De delicate structuur ervan presenteert zich mooi en ligt perfect in de hand, wat van deze stof een schitterende manier maakt om een geschenk in te pakken, zowel een klein cadeau als een groter bedrijfs- of reclamegadget. Satijn wekt al vanaf de eerste oogopslag belangstelling en deze interesse stijgt met de tijd alleen, tot het grote moment van het uitpakken.
We bieden ook de mogelijkheid de satijnen zakjes te personaliseren - we kunnen gelegenheidsbedrukkingen met de naam of het logo van het bedrijf of met speciale wensen uitvoeren, aarzel dus niet als je een interessant idee hebt en het wil realiseren - neem simpelweg contact met ons op en ga na wat onze mogelijkheden zijn!
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Satijn |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 5 |
| Breedte * | 15 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis |
| Hoogte * | 20 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 17 - 17.5 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | SAT-1520-WTX-012 |
| EAN | 5902565685508 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
5 stuks Satijnen zakjes 15 x 20 cm - wit
Stof: Satijn, Formaat: 15x20 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.












Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice