Organzabeutel 15 x 20 cm (10 St.) - Weihnachten
5,49€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 35x50 cmStof: OrganzaKleur: -27%


5 stuks Organza zakjes 35 x 50 cm - kleurenmix
4,79€Oorspronkelijke prijs was: 4,79€.3,49€Huidige prijs is: 3,49€.Previous lowest price was 4,79€.
Previous lowest price was 4,79€.
0,70€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur: -32%


10 stuks. Organza zakjes 12 x 15 cm - mix van lentekleuren
4,39€Oorspronkelijke prijs was: 4,39€.2,99€Huidige prijs is: 2,99€.Previous lowest price was 2,99€.
Previous lowest price was 2,99€.
0,30€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 10x13 cmStof: Organza, KatoenKleur: -24%


Katoenen zakjes met organza 10x13 cm - 10 stuks - elegante verpakking met een vleugje lichtheid
7,39€Oorspronkelijke prijs was: 7,39€.5,59€Huidige prijs is: 5,59€.Previous lowest price was 7,39€.
Previous lowest price was 7,39€.
0,56€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur: -24%


Jute zakjes met stippen - 12x15 cm, set van 10 - natuurlijk & feestelijk verpakt
6,19€Oorspronkelijke prijs was: 6,19€.4,69€Huidige prijs is: 4,69€.Previous lowest price was 4,69€.
Previous lowest price was 4,69€.
0,47€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 8x10 cmStof: FluweelKleur: -22%


10 stuks Fluwelen zakjes 8 x 10 cm - zwart - hartjes
5,13€Oorspronkelijke prijs was: 5,13€.3,99€Huidige prijs is: 3,99€.Previous lowest price was 5,13€.
Previous lowest price was 5,13€.
0,40€ / st.1 verp. = 10 st.
Productinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Decoratieve bedrukking | Ja |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 15 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis |
| Hoogte * | 20 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 16 - 18 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | COB-1520-WT.M-362 |
| EAN | 5902565687045 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
Organzabeutel 15 x 20 cm (10 St.) - Weihnachten
Stof: Organza, Formaat: 15x20 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.
















Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice