25 stuks Organza zakjes 8 x 10 cm - hemelsblauw
2,59€ / verp.
1 verp. = 25 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 22x30 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 22 x 30 cm - kleurenmix
4,09€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,41 € / st.0,41€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 13x27 cmStof: KatoenKleur:


10 stuks Katoenen zakjes 13 x 27 cm - rood
6,69€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,67 € / st.0,67€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 35x50 cmStof: OrganzaKleur:


5 stuks Organza zakjes 35 x 50 cm - ecru
4,29€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,86 € / st.0,86€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur:


5 stuks Jute zakjes 15 x 20 cm - lichte natuurlijke kleur
2,89€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,58 € / st.0,58€ / st.1 verp. = 5 st. -
Kleur:


10 stuks Houten tags - Thank You
1,99€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,20 € / st.0,20€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
We presenteren een collectie kleine (8 x 10 cm) organzazakjes in de kleur hemelsblauw. Het pakket bestaat uit 25 stuks en deze kunnen op honderd verschillende manieren gebruikt worden. We kunnen eveneens bedrukte zakjes vervaardigen waarbij jouw logo rechtstreeks op het materiaal komt - je hoeft slechts contact met ons op te nemen.
Deze praktische zakjes lenen zich uitstekend voor het opbergen van kleine voorwerpen: dit kunnen verzamelmunten, naaibenodigdheden, kleine reclame- en bedrijfsgadgets, juwelen, zoetigheden en zelfs bloemblaadjes (bijv. van lavendel) - alles wat men zich maar kan verbeelden!
Organza is een heel luchtige en elegante stof waardoor dit weefsel zich perfect leent voor het inpakken van een klein cadeau voor een persoon aan wie men gehecht is - het gepresenteerde pakket van 25 stuks zal toelaten heel het gezin organzazakjes te geven.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Hemelsblauw |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 25 |
| Breedte * | 8 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Pasen |
| Hoogte * | 10 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 6,5 - 7 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Klein |
| SKU | ORB-0810-LBL-371 |
| EAN | 5902565680602 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
25 stuks Organza zakjes 8 x 10 cm - hemelsblauw
Stof: Organza, Formaat: 8x10 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.














Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice