25 stuks Organza zakjes 8 x 10 cm - donkerpaars
2,59€ / verp.
1 verp. = 25 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 13x18 cmStof: KatoenKleur: -2%


10 stuks Katoenen zakjes 13 x 18 cm - rood
5,39€Oorspronkelijke prijs was: 5,39€.5,29€Huidige prijs is: 5,29€.Previous lowest price was 5,29€.
Previous lowest price was 5,29€.
0,53€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 9x12 cmStof: KatoenKleur: -13%


10 stuks Katoenen zakjes 9 x 12 cm - turquoise
3,19€Oorspronkelijke prijs was: 3,19€.2,79€Huidige prijs is: 2,79€.Previous lowest price was 2,79€.
Previous lowest price was 2,79€.
0,28€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur: -4%


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - kleurenmix
4,49€Oorspronkelijke prijs was: 4,49€.4,29€Huidige prijs is: 4,29€.Previous lowest price was 4,29€.
Previous lowest price was 4,29€.
0,17€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 18x24 cmStof: JuteKleur: -20%


5 decoratieve jute zakjes 18x24 cm - met gouden sterren en rustieke flair
6,49€Oorspronkelijke prijs was: 6,49€.5,19€Huidige prijs is: 5,19€.Previous lowest price was 6,49€.
Previous lowest price was 6,49€.
1,04€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 30x40 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur: -19%


7 stuks Linnen zakken met print 30 x 40 cm - kleurboek met viltstiften
20,49€Oorspronkelijke prijs was: 20,49€.16,59€Huidige prijs is: 16,59€.Previous lowest price was 20,49€.
Previous lowest price was 20,49€.
2,37€ / st.1 verp. = 7 st.
Beschrijving
25 st. Organza cadeauzakjes 8 x 10 cm - donkerpaars
Een praktische set van kleine cadeauzakjes van organza met afmetingen van 8 cm x 10 cm. Deze set bevat 25 stuks in de kleur donkerpaars, waardoor er veel ruimte is voor kleine spullen. We kunnen ook zakjes met een opdruk maken door jouw logo direct op het materiaal te drukken - neem gewoon contact met ons op.
Deze set is erg handig als je veel spullen hebt om te sorteren. De organza cadeauzakjes zijn perfect voor het verpakken van knopen, sieraden of een muntencollectie.
Duurzaamheid en Elegantie
Organza zakjes van 8 x 10 cm in paarse kleur is een product dat duurzaamheid en elegantie combineert. Dankzij het hoogwaardige materiaal zijn onze zakjes sterk en bestand tegen schade, waardoor ze lang meegaan. Ze zijn ideaal voor het inpakken van cadeaus, het bewaren van sieraden of cosmetica, en ook voor bruiloft decoraties en andere feesten.
Herbruikbare Verpakkingen
Ze zijn herbruikbaar. Door voor onze zakjes te kiezen, geniet je van een esthetisch en functioneel product. In ons aanbod vind je ook verpakkingen gemaakt van materialen zoals linnen en katoen.
Personalisatie voor Bedrijven
Als producent van zakjes bieden we de mogelijkheid om producten te personaliseren. We kunnen elk type afdruk op de zakjes aanbrengen, waaronder het logo van jouw bedrijf, een slogan of andere afbeeldingen. Hierdoor worden onze organza zakjes een ideale oplossing voor bedrijven die op zoek zijn naar unieke verpakkingen voor bedrijfsgadgets, reclametassen of bedrijfsverpakkingen. Gepersonaliseerde zakjes met logo zijn een geweldige manier om de merkbekendheid te vergroten en waarden te promoten.
Brede Toepassingen
Organza zakjes zijn een veelzijdig product dat wordt gebruikt in verschillende industrieën. Ze kunnen worden gebruikt als cadeauverpakkingen, voor sieraden, cosmetica, maar ook als bruiloftsdecoraties en interieurartikelen. Onze zakjes worden ook graag gekozen door producenten om lavendel, handgemaakte zeepjes of sieraden in te verpakken. Dankzij de mogelijkheid om ze te personaliseren, worden deze zakjes een unieke verpakking die aangepast is aan de individuele behoeften van klanten.
Voordelen van Winkelen bij Saketos
Bij Saketos garanderen we de hoogste kwaliteit van onze producten en professionele klantenservice. We bieden gratis advies en ondersteuning bij elke stap van de bestelling, evenals de mogelijkheid om productmonsters te bestellen zodat je de kwaliteit kunt controleren voordat je je aankoop afrondt. Onze zakjes zijn direct uit voorraad leverbaar in grote hoeveelheden, wat zorgt voor snelle levering en beter voorraadbeheer.
Samenvatting
Door te kiezen voor organza zakjes van Saketos, krijg je een elegant product. Dankzij de mogelijkheid om ze te personaliseren, worden onze zakjes een ideale oplossing voor bedrijven en particulieren die op zoek zijn naar unieke en esthetische verpakkingen. Vertrouw op onze ervaring en hoogwaardige producten die aan je verwachtingen zullen voldoen.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Donkerpaars |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 25 |
| Breedte * | 8 cm |
| Hoogte * | 10 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 6,5 - 7 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Klein |
| SKU | ORB-0810-DVL-141 |
| EAN | 5902565680558 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
25 stuks Organza zakjes 8 x 10 cm - donkerpaars
Stof: Organza, Formaat: 8x10 cm
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.













Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice