10 stuks Organza zakjes 22 x 30 cm - neon groen
3,59€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 8x10 cmStof: OrganzaKleur: -12%


25 stuks Organza zakjes 8 x 10 cm - oranje
2,59€Oorspronkelijke prijs was: 2,59€.2,29€Huidige prijs is: 2,29€.Previous lowest price was 2,29€.
Previous lowest price was 2,29€.
0,09€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 5x7 cmStof: OrganzaKleur: -12%


25 stuks Organza zakjes 5 x 7 cm - olijf groen
2,49€Oorspronkelijke prijs was: 2,49€.2,19€Huidige prijs is: 2,19€.Previous lowest price was 2,19€.
Previous lowest price was 2,19€.
0,09€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 9x12 cmStof: Organza -7%


Organza zakjes 9 x 12 cm - 25 paarse stuks, ideaal voor jouw kleine schatten en accessoires
2,99€Oorspronkelijke prijs was: 2,99€.2,79€Huidige prijs is: 2,79€.Previous lowest price was 2,99€.
Previous lowest price was 2,99€.
0,11€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 8x10 cmStof: KatoenKleur: -10%


10 stuks Katoenen zakjes 8 x 10 cm - rood
3,09€Oorspronkelijke prijs was: 3,09€.2,79€Huidige prijs is: 2,79€.Previous lowest price was 2,79€.
Previous lowest price was 2,79€.
0,28€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 3.5x19 cmStof: OrganzaKleur: -14%


25 stuks Organza zakjes 3,5 x 19 cm - kleurenmix
3,49€Oorspronkelijke prijs was: 3,49€.2,99€Huidige prijs is: 2,99€.Previous lowest price was 3,49€.
Previous lowest price was 3,49€.
0,12€ / st.1 verp. = 25 st.
Beschrijving
De door ons aangeboden zakjes zijn vervaardigd van natuurlijke of synthetische jute, die gekenmerkt wordt door sterkte en het karakteristieke "touwtjesuitzicht". Beide stofzakjes absorberen vocht en geven vocht af, daarom verdragen ze goed variërende omgevingsomstandigheden.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 22 cm |
| Gelegenheid | Pasen |
| Hoogte * | 30 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 23.5 - 25.5 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | ORB-2230-NGR-031 |
| EAN | 5902565683863 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Organza zakjes 22 x 30 cm - neon groen
Stof: Organza, Formaat: 22x30 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.













Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice