25 stuks Organza zakjes 13 x 18 cm - oranje
4,59€ / verp.
1 verp. = 25 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 26x35 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zak à la linnen met print 26 x 35 cm - natuurlijke kleur / sneeuw
1,69€ / verp.
1 verp. = 1 st.1,69 € / st.1,69€ / st.1 verp. = 1 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 18x24 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Zakje à la linnen met print 18 x 24 cm - natuurlijk / blauwe bloemen
0,89€ / verp.
1 verp. = 1 st.0,89 € / st.0,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 5x7 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 5 x 7 cm - zilver
2,49€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,10 € / st.0,10€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 8x10 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes met print 8 x 10 cm - Kerstmis / 1
2,29€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,23 € / st.0,23€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 15x33 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 15 x 33 cm - wit
3,79€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,38 € / st.0,38€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Het universeel pakket van middelgrote organzazakjes in de kleur oranje met maat 13 x 18 cm is een uitstekende manier voor de universele extra inrichting van jouw huis - de set bevat zelfs 25 stuks, jouw aankoop zal je dus lange tijd van dienst zijn telkens als je bijkomende plaats voor dingen nodig hebt.
De organzazakjes helpen je geschenken of cadeaus, zoals zoetigheden, cosmetica en parfums, in te pakken, ordenen eveneens allerhande snuisterijen zoals draadjes en knopen en voorkomen dat je waardevolle juwelen verliest - kortom, ze blijken nuttig te zijn in elk huis en op elke plek en ze kunnen gebruikt worden voor alles wat men zich maar kan verbeelden!
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Oranje |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 25 |
| Breedte * | 13 cm |
| Gelegenheid | Pasen |
| Hoogte * | 18 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 12.5 - 13 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | ORB-1318-ORX-321 |
| EAN | 5902565683818 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
25 stuks Organza zakjes 13 x 18 cm - oranje
Stof: Organza, Formaat: 13x18 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.











Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice