5 stuks Metaalachtige zakjes 26 x 35 cm - zilver metallic
3,79€ / verp.
1 verp. = 5 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 22x30 cmStof: JuteKleur: -14%


3 stuks Jute zaks 22 x 30 cm - kleurenmix
3,49€Oorspronkelijke prijs was: 3,49€.2,99€Huidige prijs is: 2,99€.Previous lowest price was 2,99€.
Previous lowest price was 2,99€.
1,00€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur: -15%


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - fuchsia
3,99€Oorspronkelijke prijs was: 3,99€.3,39€Huidige prijs is: 3,39€.Previous lowest price was 3,39€.
Previous lowest price was 3,39€.
0,14€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 50x70 cmStof: JuteKleur: -29%


Grote jute zak 50x70 cm met gouden stippen - stijlvolle verpakking voor royale cadeaus
9,19€Oorspronkelijke prijs was: 9,19€.6,49€Huidige prijs is: 6,49€.Previous lowest price was 6,49€.
Previous lowest price was 6,49€.
6,49€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur: -19%


Zakjes in jute-look 15x20 cm met gouden stippen - rustieke en elegante cadeauverpakking
4,79€Oorspronkelijke prijs was: 4,79€.3,89€Huidige prijs is: 3,89€.Previous lowest price was 3,89€.
Previous lowest price was 3,89€.
0,78€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 6x8 cmStof: KatoenKleur:


10 stuks Katoenen zakjes 6 x 8 cm - rood
2,69€0,27€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Een origineel pakket van 5 metaalachtige zakjes in de kleur zilver met afmetingen 26 x 35 cm.
De metaalachtige zakjes worden gekenmerkt door een glad oppervlak dat prettig is om aan te raken. Dit kenmerk zorgt in combinatie met de natuurlijke elegantie van goud en zilver voor de perfecte stijlvolle verpakking - men kan er allerhande geschenken in steken en ook promotiegadgets en bedrijfscadeaus want de kleur van het zakje drukt al in de eerste oogopslag veel respect en erkenning voor de andere persoon uit.
Deze stijlvolle metaalachtige zakjes worden eveneens op gezinsbijeenkomsten zoals trouwfeesten of verjaardagen gebruikt als symbolische bedanking aan de gasten voor hun komst. Er kunnen aromatische bloemblaadjes, een kaartje met een goed woord van de gastheer voor de gasten of andersom of ook een handvol zoetigheden in zitten - alles wat men zich maar kan verbeelden!
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Metaalachtige |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 5 |
| Breedte * | 26 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Valentijnsdag |
| Hoogte * | 35 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 29 - 30 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | MET-2635-SXX-211 |
| EAN | 5903003410263 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.














Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice