10 stuks Metaalachtige zakjes 18 x 24 cm - zilver metallic
3,99€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur: -7%


5 stuks Jute zakjes 15 x 20 cm - lichtroze
2,89€Oorspronkelijke prijs was: 2,89€.2,69€Huidige prijs is: 2,69€.Previous lowest price was 2,69€.
Previous lowest price was 2,69€.
0,54€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 10x13 cmStof: Organza, KatoenKleur: -24%


Katoenen zakjes met organza 10x13 cm - 10 stuks - elegante verpakking met een vleugje lichtheid
7,39€Oorspronkelijke prijs was: 7,39€.5,59€Huidige prijs is: 5,59€.Previous lowest price was 5,59€.
Previous lowest price was 5,59€.
0,56€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 40x55 cmStof: OrganzaKleur: -17%


5 stuks Organza zakjes 40 x 55 cm - kleurenmix
5,19€Oorspronkelijke prijs was: 5,19€.4,29€Huidige prijs is: 4,29€.Previous lowest price was 4,29€.
Previous lowest price was 4,29€.
0,86€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 8x10 cmStof: FluweelKleur: -22%


10 stuks Fluwelen zakjes 8 x 10 cm - zwart - hartjes
5,13€Oorspronkelijke prijs was: 5,13€.3,99€Huidige prijs is: 3,99€.Previous lowest price was 3,99€.
Previous lowest price was 3,99€.
0,40€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 11x20 cmStof: OrganzaKleur: -17%


25 stuks Organza zakjes 11 x 20 cm - goud
4,69€Oorspronkelijke prijs was: 4,69€.3,89€Huidige prijs is: 3,89€.Previous lowest price was 3,89€.
Previous lowest price was 3,89€.
0,16€ / st.1 verp. = 25 st.
Beschrijving
Set van 10 stuks metaalachtige zakjes met afmetingen 18 x 24 cm in de kleur zilver.
Het glad oppervlak ervan zorgt gewoonweg voor de ideale verpakking van voorwerpen die we op een gepast elegante manier willen overhandigen: cadeaus, geschenken en ook bedrijfs- en promotiegadgets. De kleur zilver drukt erkenning en respect uit, daarom benadrukken deze stijlvolle zakjes uitstekend het karakter van een belangrijke familiale of zakelijke bijeenkomst.
De metaalachtige zakjes worden heel vaak op huwelijksfeesten gebruikt als symbolische bedanking aan de gasten voor hun komst en bevatten dan bijv. iets zoets of een kort versje voor de gelegenheid. Het zakje kan eveneens gevuld worden met aromatische bloemblaadjes - zo'n cadeau vult perfect het beeld van het huwelijksfeest in de tuin aan. Er zijn nog veel meer mogelijkheden, alles wat men zich maar kan verbeelden, is mogelijk.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Metaalachtige |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 18 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Valentijnsdag |
| Hoogte * | 24 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 20 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | MET-1824-SXX-211 |
| EAN | 5902565683429 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.














Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice