10 stuks Jute zakjes 9 x 12 cm - lichtbruin
2,99€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 7x9 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 7 x 9 cm - lichtroze
2,59€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,10 € / st.0,10€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 11x14 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 11 x 14 cm - groen
3,69€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,15 € / st.0,15€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 26x35 cmStof: JuteKleur: Bestseller


1 stuk Jute zaks 26 x 35 cm - natuurlijke kleur
1,55€ / verp.
1 verp. = 1 st.1,55 € / st.1,55€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 9x12 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur: Bestseller


Zakjes à la linnen 9x12 cm, naturel, 10 stuks - met dubbel trekkoord en decoratieve kraag
3,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,32 € / st.0,32€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 20x27 cmStof: KatoenKleur:


5 stuks Katoenen zakjes 20x27 cm met enkel koordje - natuurlijk, voor cadeaus
4,79€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,96 € / st.0,96€ / st.1 verp. = 5 st.Tijdelijk niet op voorraad
Beschrijving
10 stuks jutezakjes in de kleur lichtbruin in het formaat 9 x 12 cm. De door ons aangeboden zakjes zijn vervaardigd van natuurlijke of synthetische jute, die gekenmerkt wordt door sterkte en het karakteristieke "touwtjesuitzicht". Beide stofzakjes absorberen vocht en geven vocht af, daarom verdragen ze goed variërende omgevingsomstandigheden.
Jutezakjes gaan uitstekend samen met natuurlijke decoraties, biovoeding, natuurlijke geuren en andere ecologische producten, waardoor ze perfect bijeenkomsten van het type vintage en evenementen gestileerd op een dorpsklimaat en een Oud-Pools traditioneel feest benadrukken.
Ons aanbod jutezakjes bevat eveneens modellen die speciaal in veel verschillende kleuren zijn geverfd, daardoor zal iedereen een jutezakje kunnen vinden dat ideaal voor hem is.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Jute |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk licht, Bruin |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 9 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis |
| Hoogte * | 12 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 9 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Klein |
| SKU | JUT-0912-L.BR-212 |
| EAN | 5902565687892 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Jute zakjes 9 x 12 cm - lichtbruin
Stof: Jute, Formaat: 9x12 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.













Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice