1 st. Een katoenen tas 38 x 42 cm met lange hengsels - natuurlijke kleur
1,29€ / verp.
1 verp. = 1 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 35x50 cmStof: OrganzaKleur: -27%


5 stuks Organza zakjes 35 x 50 cm - kleurenmix
4,79€Oorspronkelijke prijs was: 4,79€.3,49€Huidige prijs is: 3,49€.Previous lowest price was 3,49€.
Previous lowest price was 3,49€.
0,70€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 18x24 cmStof: OrganzaKleur: -15%


10 stuks Organza zakjes 18 x 24 cm - neon groen
2,69€Oorspronkelijke prijs was: 2,69€.2,29€Huidige prijs is: 2,29€.Previous lowest price was 2,29€.
Previous lowest price was 2,29€.
0,23€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 15x20 cmStof: KatoenKleur: -15%


5 stuks Katoenen zakjes 15 x 20 cm - turquoise
3,39€Oorspronkelijke prijs was: 3,39€.2,89€Huidige prijs is: 2,89€.Previous lowest price was 2,89€.
Previous lowest price was 2,89€.
0,58€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 11x20 cmStof: KatoenKleur: -15%


10 stuks Katoenen zakjes 11 x 20 cm - wit
4,69€Oorspronkelijke prijs was: 4,69€.3,99€Huidige prijs is: 3,99€.Previous lowest price was 4,69€.
Previous lowest price was 4,69€.
0,40€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 18x24 cmStof: JuteKleur: -20%


5 decoratieve jute zakjes 18x24 cm - met gouden sterren en rustieke flair
6,49€Oorspronkelijke prijs was: 6,49€.5,19€Huidige prijs is: 5,19€.Previous lowest price was 6,49€.
Previous lowest price was 6,49€.
1,04€ / st.1 verp. = 5 st.
Beschrijving
Katoenen zakken.
Ontdek onze onbedrukte katoenen tassen in ecru (naturel). Deze tassen zijn genaaid van 100% katoen met een grammatuur van 140g. De tas is geschikt voor een A4-formaat. Katoenen zakken kan u gebruiken op vele manieren! Zij zijn zeer universeel en hebben heel wat opbergcapaciteit. Ze bezitten lange handgrepen, zodat u de tas comfortabel kunt dragen en ook over uw schouder kunt hangen. U zult merken dat deze grote katoenen tassen perfect zijn voor het dagelijks leven! Gebruik ze bij het winkelen of gebruik ze om thuis of op reis allerlei dingen in op te bergen. U kunt deze sterke katoenen verpakkingen ook gebruiken als geschenk- of productverpakking!
Hier kunt u ecru katoenen tassen met lange handgrepen bestellen - effen, zonder enige opdruk. En wat indien u gepersonaliseerde verpakkingen nodig heeft? Neem dan snel contact met ons op of gebruik het personalisatie formulier en bestel katoenen tassen met een eigen opdruk!
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Katoen |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 1 |
| Breedte * | 38 cm |
| Hoogte * | 42 cm |
| Grootte | Groot |
| Hengsel | Lang |
| SKU | TOT-COT-3842-NAT-LONG |
| EAN | 5903003408123 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
1 st. Een katoenen tas 38 x 42 cm met lange hengsels - natuurlijke kleur
Stof: Katoen, Formaat: 38x42 cm
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
1 st. Een katoenen tas 38 x 42 cm met lange hengsels - natuurlijke kleur
TOT-COT-3842-NAT-LONGVeelgestelde vragen
Wat zijn de afmetingen van de tas?
Van welk materiaal is de tas gemaakt?
Heeft de tas hengsels?
Waar kan ik de tas voor gebruiken?
Kan ik de tas personaliseren?
Is de tas gemaakt van een stevig, duurzaam materiaal?
Wat zijn de voordelen van katoenen tassen?
Hoe snel wordt mijn bestelling verwerkt?
Zijn de tassen ook in andere kleuren beschikbaar?
Hoe verzorg ik mijn katoenen tas?
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.













Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice