3 stuks Katoenen zaks 30 x 40 cm - rood
3,99€ / verp.
1 verp. = 3 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 16x37 cmStof: LinnenKleur:


1 stuk Natuurlijke linnen zakje 16 x 37 cm
3,19€ / verp.
1 verp. = 1 st.3,19 € / st.3,19€ / st.1 verp. = 1 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 26x35 cmStof: MetaalachtigeKleur:


5 stuks Metaalachtige zakjes 26 x 35 cm - goud metallic
3,79€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,76 € / st.0,76€ / st.1 verp. = 5 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 16x37 cmStof: SatijnKleur:


1 st. Een satijnen zakje 16 x 37 cm met opdruk - glühwein
2,19€ / verp.
1 verp. = 1 st.2,19 € / st.2,19€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 15x33 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 15 x 33 cm - roze
3,79€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,38 € / st.0,38€ / st.1 verp. = 10 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 15x20 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 15 x 20 cm - zilver
2,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,22 € / st.0,22€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Een duurzaam en practisch katoenen zakje van een formaat 30 x 40 cm, afgesloten met een koord van natuurlijk materiaal. In het voorliggende aanbod verkopen we 5 stuks.
Katoen is een klassieke stof die er altijd elegant uitziet en zich bovendien onderscheidt door zijn duurzaamheid. Katoenen zakjes zijn universeel, en dus perfect voor elke situatie.
Je kan ze thuis gebruiken - ze zijn perfect voor het opbergen en op orde brengen van cosmetica, kleding of andere zaken. Onze klanten slaan ook voedingsproducten op in onze zakjes - brood, meel, bospaddestoelen. Als je op zoek bent naar een elegante cadeauverpakking voor een geliefde of voor een zakenpartner, kies dan voor stoffen katoenen zakjes die er altijd goed uitzien.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Katoen |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 3 |
| Breedte * | 30 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Valentijnsdag |
| Hoogte * | 40 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 33 - 33,5 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | COT-3040-RED-001 |
| EAN | 5903003409632 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
3 stuks Katoenen zaks 30 x 40 cm - rood
Stof: Katoen, Formaat: 30x40 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.











Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice