10 stuks Organza zakjes 15 x 20 cm - fuchsia
2,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 11x14 cmStof: KatoenKleur: -12%


10 stuks Katoenen zakjes 11 x 14 cm - turquoise
3,39€ / verp.
3,84€1 verp. = 10 st.0,34 € / st.Previous lowest price was 3,39€.
0,34€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur: -12%


10 stuks Jute zakjes 12 x 15 cm - grijs
3,59€ / verp.
4,09€1 verp. = 10 st.0,36 € / st.Previous lowest price was 3,59€.
0,36€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 9x12 cmStof: Organza -7%


Organza zakjes 9 x 12 cm - 25 paarse stuks, ideaal voor jouw kleine schatten en accessoires
2,79€ / verp.
2,99€1 verp. = 25 st.0,11 € / st.Previous lowest price was 2,79€.
0,11€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 6x8 cmStof: KatoenKleur:


10 stuks Katoenen zakjes 6 x 8 cm - turquoise
2,69€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,27 € / st.0,27€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 7x9 cmStof: OrganzaKleur: -20%


25 stuks Organza zakjes 7 x 9 cm (SDB) - groen
1,99€ / verp.
2,49€1 verp. = 25 st.0,08 € / st.Previous lowest price was 1,99€.
0,08€ / st.1 verp. = 25 st.
Beschrijving
Een collectie van 10 stuks middelgrote organzazakjes in het formaat 15 x 20 cm, waarvan de fuchsia kleur op elke plaats uitstekend tot haar recht komt. Deze set is heel universeel, de zakjes kunnen immers op de meest diverse manieren worden gebruikt.
En zo kunnen ze gebruikt worden om voorwerpen als cosmetica, kaarsjes of zeepjes op te bergen.
Ze komen even goed tot hun recht als zakjes voor parfums of een klein geschenk dat we aan iemand aan wie we gehecht zijn, willen schenken. Ook vervullen ze schitterend de rol van elegante verpakking voor een occasioneel cadeau van een bedrijf of organisatie. De organzazakjes kunnen overal waar nodig gebruikt worden, je kan er letterlijk alles in opbergen, voor elke gelegenheid zonder uitzondering!
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Fuchsia |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 15 cm |
| Gelegenheid | Pasen, Valentijnsdag |
| Hoogte * | 20 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 15 - 15.5 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | ORB-1520-FUX-491 |
| EAN | 5902565681609 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Organza zakjes 15 x 20 cm - fuchsia
Stof: Organza, Formaat: 15x20 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.











Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice