10 stuks Katoenen zakjes 13 x 27 cm - natuurlijk
6,69€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 18x24 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 18 x 24 cm - geel
2,69€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,27 € / st.0,27€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 6x8 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 6 x 8 cm - zilver
2,49€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,10 € / st.0,10€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - Kerstmis
3,89€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,39 € / st.0,39€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 40x55 cmStof: OrganzaKleur:


5 stuks Organza zakjes 40 x 55 cm - rood
4,69€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,94 € / st.0,94€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 8x10 cmStof: MetaalachtigeKleur:


10 stuks Metaalachtige zakjes 8 x 10 cm - goud metallic
1,49€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,15 € / st.0,15€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Een collectie van 10 stuks geschenkzakjes gemaakt van een originele katoenstof in de maat 13 x 27 cm, waarvan de natuurlijk kleur in bijna elke situatie mooi tot zijn recht komt. De set die wij aanbieden is universeel, omdat je de zakjes echt op vele verschillende manieren kunt gebruiken - afhankelijk van de situatie.
Deze zakjes lenen zich perfect voor een verbluffende cadeauverpakking, maar ze kunnen ook dienen als opbergmateriaal voor cosmetica, juwelen of kaarsen. Katoenen geschenkzakjes zijn ook populair bij bedrijven die op zoek zijn naar originele verpakkingen voor relatiegeschenken.
Wacht dus niet langer en bestel vandaag nog onze stevige en elegante katoenen geschenkzakjes!
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Katoen |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 13 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Pasen |
| Hoogte * | 27 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 20,5 - 21 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | COT-1327-NAT-001 |
| EAN | 5903003409755 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Katoenen zakjes 13 x 27 cm - natuurlijk
Stof: Katoen, Formaat: 13x27 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.












Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice