10 stuks Jute zakjes 13 x 18 cm - rood
4,99€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 6x8 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 6 x 8 cm - neon groen
2,49€0,10€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 15x33 cmStof: OrganzaKleur: -14%


10 stuks Organza zakjes 15 x 33 cm - kleurenmix
4,29€Oorspronkelijke prijs was: 4,29€.3,69€Huidige prijs is: 3,69€.Previous lowest price was 3,69€.
Previous lowest price was 3,69€.
0,37€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 18x24 cmStof: JuteKleur: -26%


Jute zakjes 18x24 cm met gouden stippen - set van 5 met decoratieve kraag
6,49€Oorspronkelijke prijs was: 6,49€.4,79€Huidige prijs is: 4,79€.Previous lowest price was 4,79€.
Previous lowest price was 4,79€.
0,96€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 9x12 cmStof: Linnen, Katoen, polyesterKleur: -23%


10 stuks Zakjes à la linnen met print 9 x 12 cm - natuurlijke kleur / thank you 2
7,49€Oorspronkelijke prijs was: 7,49€.5,79€Huidige prijs is: 5,79€.Previous lowest price was 7,49€.
Previous lowest price was 7,49€.
0,58€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 11x20 cmStof: KatoenKleur: -15%


10 stuks Katoenen zakjes 11 x 20 cm - rood
4,69€Oorspronkelijke prijs was: 4,69€.3,99€Huidige prijs is: 3,99€.Previous lowest price was 3,99€.
Previous lowest price was 3,99€.
0,40€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Set van 10 stijlvolle jutezakjes in de kleur rood, formaat 13 x 18 cm. We nodigen je ook uit de andere mogelijkheden te bekijken - we bieden ook jutezakjes in andere kleurversies. Jute is een interessante stof die al in de eerste oogopslag bekoort door diens natuurlijk, "touwtjes" uitzicht.
Jutezakjes zijn in staat vocht uit de omgeving te absorberen en dit na verloop van tijd af te geven, daarom komen ze uitstekend tot hun recht op plaatsen waar de vochtigheid varieert.
In ons aanbod vind je zakjes van synthetische jute, ook wel hessian genoemd. Deze stof zal je bekoren met het rustieke uitzicht – jute-look vult prachtig rustieke decoraties en geurige accessoires, voedselcadeaus en andere decoratieve producten aan, daarom leent deze stof zich uitstekend voor evenementen in landelijke stijl.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Jute |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 13 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Valentijnsdag |
| Hoogte * | 18 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 14 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | JUT-1318-RED-023 |
| EAN | 5903003403210 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Jute zakjes 13 x 18 cm - rood
Stof: Jute, Formaat: 13x18 cm
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Ontdek wat je nog meer zou kunnen interesseren
Heeft u een niet-standaardmateriaal, maat of kleur nodig?
Ga naar het individuele bestelformulier.















Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice